(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Виставка за покликом серця

  • 10 жовтня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 834
  • Автор: admin
  • 0
— саме з таким настроєм була влаштована 5 жовтня 2013 року у Києві цікава благодійна виставка під назвою «УПА. Кохання», організаторами якої виступили волонтерка Юлія Смірнова та фотограф Анна Сенік (Ladna Kobieta). Мета такого заходу — привернути увагу до чергової річниці створення Української повстанської армії та ветеранів УПА шляхом збору коштів на привітання славних повстанців з цим святом.
Центральне місце виставки, яку відвідали і бориспільські міські «свободівці», займали світлини Анни Сенік, на яких відображені фрагменти реконструйованого побачення українського повстанця зі своєю коханою дівчиною. Саме ці фотографічні роботи й пропонувалися до придбання учасникам заходу.
Чи не найбільшу цікавість присутніх викликав виступ Військово-історичного клубу «Повстанець». Кілька членів цього клубу були вбрані в однострої вояків УПА і навіть Армії УНР та тримали у руках макети зброї тих часів. А їхній керівник, який мав вигляд командира повстанського відділу, прочитав лекцію про однострої та озброєння українських військових формувань періодів Української Народної Республіки та Української повстанської армії.
Захід доповнили також учасник гурту «Веремій» Віталій Калініченко та продаж виробів народної майстрині Аліси-Марічки Якушевої. А організатори пригощали присутніх смачним короваєм та чаєм.
Як повідомила Ю. Смірнова на своїй сторінці у Facebook, того дня для ветеранів УПА було зібрано 2520 грн. Тож буде чим привітати їх 14 жовтня.
Варто нагадати, офіційною датою постання Української повстанської армії вважається 14 жовтня 1942 року. Лише за Незалежної України вона набула масових щорічних відзначень. Цьогоріч у столиці повстанське віче традиційно розпочнеться 14 жовтня о 16 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку. У святкових заходах передбачені урочиста хода та концерт за участю Ореста Лютого, гуртів «Хорея Козацька», «Кому Вниз» та інших.

Вогнедар ПОЛЯНСЬКИЙ.
Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.