(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Так говорить криміналістика: вчинки ПР — це не блеф, це — поведінка кримінальника

  • 14 листопад 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 514
  • Автор: admin
  • 0
Кокс з Квасневським прозріють. Їм і в на думку не спадало, що спілкуючись у високих кабінетах і влаштовуючи домовленості з Януковичем, їх, як примовляв Чечетов, розведуть як кошенят.
Європейський рівень спілкування передбачає відповідальність за дані обіцянки і серйозність підходу до вирішення завдання. А от українське сприйняття спілкування зводиться до банального: де гроші, і — ми рік блефували.
У відвертій розмові депутат-реґіонал підтвердив «Тижню» те, про що «Конфлікти і Закони» своїм читачам розповідає ось вже три роки: при владі в Україні знаходяться особи з кримінальним мисленням, завдання яких не розвивати країну, а займатися її розкраданням , прикриваючись правильними гаслами. І довести це елементарно просто.
Криміналістика визначає кілька типажів особистості злочинця. В основі типології лежить ставлення індивіда з кримінальним мисленням до загальнолюдських і суспільних цінностяей. Розглядаючи деякі типажі, зазначені в криміналістиці, кожний нормальний громадянин відразу ж впізнає в описаному представників Партії реґіонів.
Підручник криміналістики вказує, що є типажі, для яких характерне негативно-зневажливе ставлення до людської особистості і її найважливіших цінностей. Те, що члени Партії реґіонів нехтують життям інших — не секрет (стільки замовних вбивств, скільки сталося при Януковичі, в Україні не спостерігалося вже понад 17 років). Те ж саме можна говорити про нехтування представниками Партії реґіонів здоров"ям громадян або їх тілесною недоторканістю (тут: хай живе «Беркут»). Ну а про честь, гідність і повагу до чужих прав можна і не розмірковувати, оскільки навіть діти в Україні знають: права людини для членів Партії реґіонів — порожній звук.
Ще одному типажу притаманні корисливо-приватновласницькі тенденції, пов"язані з іґноруванням принципу розподілу матеріальних благ. До цих особистостей сміливо можна зарахувати шахраїв, злодіїв, тих, хто займається розкраданнями, бере хабарі та займається контрабандою. У цьому випадку українці давно усвідомили: стільки, скільки крадуть представники Партії реґіонів, — вкрасти складно. Найяскравіші представники злодійського співтовариства Партії реґіонів — Табачник з підручниками від 400 гривень за одну книгу, Богатирьова з аферами з вакцинами та купівлею тих же машин швидкої допомоги, Бойко з придбанням бурових вишок за ціною значно вищою їхньої вартості і, природньо, Янукович, котрий умикнув заповідник у Межигір"ї. До шахраїв сміливо можна відносити Каськіва з лижним інструктором, Азарова з «пакращенням», Рибака, що порушує регламент, а також всіх членів Партії реґіонів, які голосують чужими картками і беруть гроші у ЄС на розробку законопроектів, а потім приймають зовсім інші закони. Так, представники Партії реґіонів брали гроші у ЄС на адміністративну реформу, якої немає, на розробку законів, котрі були б адаптовані до європейських (чого не зробили), а також випросили у ЄС 1,55 млн. євро для внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ з метою підвищення ефективності правоохоронних органів України у забезпеченні прав і свобод громадян. І що ж ми бачимо? Шахрайство чистої води — ані грошей, ані забезпечення прав громадян. Що ж до хабарництва, то  знову ж таки кожна людина знає, що у Верховній Раді депутати беруть іноді по 5 мільйонів доларів за правильне для Партії реґіонів голосування.
Також безперешкодно представники Партії реґіонів займаються контрабандою. В Україні це сфера вугілля, газу, нафти і бензину. Журналісти давно визначили: контрабанда курується СІМ"ЄЮ — осередком наближених до Януковича людей.
Ну і як не згадати зверхньо-зневажливе ставлення представників Партії реґіонів до різних соціальних інститутів, до принципів і приписів загальногромадянських обов’язків? Цей типаж у середовищі правлячої партії взагалі надто поширений. Як, до речі, і типаж особистості з легковажно-безвідповідальним і недбалим ставленням до встановлених соціальних цінностей. А весь народ України вже обізнаний: мораль, етика, порядність і співчуття — це ті якості, яких не зустрінеш у жодному з типажів представників Партії реґіонів.
Якщо ж далі заглибитись у порівняння криміналістики з поведінкою представників Партії реґіонів, то можна дізнатися ще багато цікавого. І «Конфлікти і Закони» до цього питання ще повернеться.
Так що заява реґіонала про те, що вони рік блефували заради того, щоб отримати гроші, яких немає, тільки підтверджує факт, що при владі в Україні звичайні злочинці.

«Конфлікти і закони»
k-z.com.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.