(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Незаконна партія IPhone-ів «прилетіла» з Москви!

  • 22 листопад 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 503
  • Автор: admin
  • 0
19 листопада в аеропорту «Бориспіль» під час перевірки пасажирів рейсу, який прилетів з Москви, працівниками Київської митниці Міндоходів складено рекордну кількість протоколів. Вісім протоколів по незаконному перевезенню мобільних телефонів IPhone5S!  Лихий задум чи дивовижний збіг обставин?
Вісім громадян Російської Федерації намагалися незаконно перевезти через митний кордон України 78мобільнихтелефонів IPhone5S.
Громадяни Російської Федерації прилетіли з Росії до України, обравши для проходження митного контролю «зелений коридор», тим самим заявили, що переміщувані ними через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та не підпадають під встановлені заборони.
Під час проведення вибіркового контролю ручної поклажі та після проведення опитування пасажирів, працівниками Київської митниці Міндоходів виявлено окрім особистих телефонів громадян 78 нових мобільних телефонів IPhone5S. Всі виявлені предмети знаходились у ручній поклажі пасажирів.
На момент проходження митного контролю належним чином оформлених декларацій громадяни Російської Федерації не мали, з приводу декларування переміщуваних товарів до інспекторів митниці не звертались.
Працівниками Київської митниці Міндоходів складено протоколи про порушення митних правил, 78 мобільних телефонівIPhone5Sвилучено до винесення рішення судом у справах.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.