(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Литва стала приймати на лікування постраждалих активістів Майдану

  • 30 січня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 590
  • Автор: admin
  • 0

Президент Литви Даля Грібаускайте відвідала українського протестувальника, який постраждав під час зітк-нень з правоохоронцями у Києві і був першим доставлений до Вільнюса (Литва).

«Не можна виправдати нездатність України знайти мирне вирішення кризи, використання проти людей грубої сили і насильства. Литва добре розуміє демократичні устремління українського народу і готова йому допомогти. Професійні литовські медики нададуть висококваліфіковану медичну допомогу та догляд», — зазначила вона.
Згідно з повідомленням, українець отримав важкі поранення, і йому була необхідна термінова медична допомога.
Нагадаємо, 24 січня президент Литви Даля Грібаускайте заявила про готовність її країни приймати поранених демонстрантів. У своєму «твіттері» вона написала: «Литва підтримує український народ: вирішено приймати поранених для лікування».
Раніше прикордонні з Україною польські міста заявили про готовність приймати біженців. Так, секретар ґміни Медика (межує з Львівською областю ) Ришард Адамський повідомив, що місцева влада розглядає який завгодно сценарій, включаючи хвилю біженців.
«Зараз канікули, школи пустують, тому не буде проблем, щоб розмістити там людей. Ми готові прийняти братів-українців», — запевняє Адамський.
У прикордонній службі Польщі запевняють, що у них достатньо кадрів на випадок хвилі біженців з України. Поки ж поляки збирають допомогу для мітингарів у Києві. У Катовіцах почали збір одягу та спальників для демонстрантів. До акції долучилася місцева профспілка «Солідарності», яка збирає допомогу для українців на підприємствах. А в церкві у Варшаві збирають ліки, гроші та одяг.
У Варшаві в Окружній палаті юридичних радників громадянам України надають безкоштовні консультації. Українці там можуть отримати допомогу в справах , пов’язаних з проживанням у Польщі та отриманням права на роботу.

delo.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.