(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини України

  • 21 березня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 268
  • Автор: admin
  • 0

Українці перерахували армії вже понад 16 млн. гривень

У рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міністерства оборони за добу надійшло близько 6 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба МОУ.
«Станом на 12.00 19 березня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції «Підтримай Українську армію» надійшло вже понад 16 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України», — йдеться у повідомленні.
Зокрема, 3 мільйони 810 тисяч 300 гривень перераховано за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку української армії.
Нагадаємо, Міноборони оголосило акцію підтримки української армії. Гроші можна передати, зателефонувавши на номер мобільного «565». Таким чином, абонент автоматично перераховує на підтримку української армії 5 гривень.

tyzhden.ua

Апарат Верховної Ради віддав армії свої зарплати за день

Працівники Апарату Верховної Ради перерахували свою одноденну зарплату на потреби Збройних сил України.
Відповідні заяви співробітники Апарату написали за власним бажанням, зважаючи на складну ситуацію, що її переживає країна, повідомляє прес-служба Верховної Ради.
«Кошти Збройним силам України будуть перераховані після нарахування державним службовцям Апарату парламенту заробітної плати», — додається у повідомленні.
Раніше Міністерство оборони України повідомило, що, за станом на 12 годину, 19 березня зібрано понад 16 мільйонів гривень у рамках акції «Підтримай Українську армію».
Між тим, військові у Криму у неофіційному спілкуванні дякують людям за підтримку, але нарікають на відсутність наказів від центрального керівництва і відсутність перспектив, адже Росія переманює їх на свій бік грошима й роботою, а Україна нічого не пропонує.
 

pravda.com.ua

Турчинов підписав закон про резервістів

Спікер Верховної Ради України, в. о. президента Олександр Турчинов підписав закон № 1127-VІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві». Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті в. о. президента.
17 березня Верховна Рада внесла зміни до низки законів щодо служби у військовому резерві. Нововведення встановлюють на законодавчому рівні правовий статус резервіста і вимоги до проходження служби у військовому резерві.
Документ вносить зміни до закону «Про військовий обов’язок і військову службу «з приводу проходження військової служби в резерві.
Відповідно до змін, зі службовцями в резерві тепер необхідно укладати контракт про проходження військової служби. Резервісти, які проходять службу в резерві, у разі завершення терміну контракту можуть продовжити його. У разі мобілізації резервісти мають прибути у військову частину або на збірні пункти військкоматів у встановлені терміни.
Верховна Рада затвердила і указ в. о. президента України про часткову мобілізацію. У Збройні сили планується призвати 20 тисяч осіб, до складу Національної гвардії — ще 20 тисяч.

delo.ua

Кабмін погодив план підготовки до евакуації українців з Криму

Про це на брифінгу заявив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

«Ми прогнозуємо, що цей процес може бути значно в більших масштабах, ніж сьогодні. Рішення прийнято не тільки урядом, але і Радою національної безпеки і оборони, затверджено відповідний план заходів, він сьогодні був затверджений на засіданні Кабміну», — заявив Семерак.
Він уточнив, що план «передбачає доручення всім органам центральної виконавчої влади провести підготовчий етап і виконати ті завдання, які стоять уже сьогодні».
Міністр кабінету міністрів зазначив, що уряд зв’язується з органами місцевої влади, які разом з Мінсоцполітики вже працюють над розміщенням тих кримчан, які залишають свої домівки. Урядовий кол-центр організував окрему групу, яка працює з біженцями.
«Сподіваюся, що цей процес не буде мати загрозливий характер, але ми готуємося до належної реакції на можливі міґраційні рухи», — підкреслив він.
Конкретні складові плану, Семерак не озвучував, пообіцявши оприлюднити його на сайті Кабміну.
Як відомо, про свою готовність приймати біженців з Криму вже заявили у ряді реґіонів, зокрема Львівщина і Херсонщина.

pravda.com.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.