(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міська «реґіональна» влада не хоче змінюватися ні на йоту

  • 21 березня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 274
  • Автор: admin
  • 0
Про це можна було почути на прес-конференції, влаштованій 12 березня представниками опозиційних сил у нашому місті — Юрієм Сороколатом (ВО «Батьківщина») і депутатами міськради Ігорем Петренком (ВО «Свобода») та Ярославом Годунком («Удар» Віталія Кличка)

Головною темою прес-конференції була бездіяльність міської «регіональної» влади з огляду на події, які нині відбуваються у нашій країні. Тож опозиціонери висловили повну недовіру команді міського голови, котрий нібито «не тримається за свою посаду», і не лише він, а й секретар міської ради, який після своєї заяви про відставку через певний час чомусь її відкликав.
У своєму виступі Юрій Сороколат нагадав про фальсифікацію місцевих виборів у 2010 році, закинувши міським «реґіоналам» їхню причетність до створення клону Бориспільської організації ВО «Батьківщина», що ввело оману виборців і дозволило потрапляння в міськраду представників несправжньої організації зі вказаною назвою. Він закликав «реґіональних» чиновників добровільно скласти свої повноваження.
«Ми пропонуємо депутатам міськради створити нову більшість у Бориспільській міській раді та депутатську групу «Народна рада», і щоб ті депутати, що захочуть до неї увійти, склали присягу на вірність громаді», — поінформував пан Юрій.
«Свободівець» Ігор Петренко нагадав присутнім, як поводилися представники Партії реґіонів та члени одноіменної фракції під час кривавих подій у столиці, не підтримавши опозиційних депутатів у висловленні недовіри уряду Азарова та проіґнорувавши голосування за заяву до ВР про відставку Януковича.
«Наскільки можна було б зменшити людські втрати, кількість поранених, якби Партія реґіонів у Борисполі та інших містах проявила свою людську позицію і висловила своє засуджувальне ставлення до того, що відбувалося, — наголошував Ігор Петренко. — Її представники цього не зробили. Вони і сьогодні чогось вичікують, когось чекають… Мабуть, сподіваючись, що переформатуються і керуватимуть далі. Це і є найбільша загроза Майдану сьогодні, загроза на місцях».
На підтвердження своїх слів депутат навів приклад повернення на посаду секретаря міської ради, «реґіонала» Валерія Ксьонзенка: «Вони готуються керувати й надалі нашим містом, не маючи на це ніякого морального права».
«Якщо нинішня міська рада не в змозі вирішити питання по секретарю, по керівництву містом, тоді депутатський корпус повинен дружно скласти свої повноваження і піти на вибори», — додав український націоналіст.
Гострим був виступ і депутата-«ударівця» Ярослава Годунка. Він звинуватив міських «реґіональних» чиновників на чолі з міським головою А. С. Федорчуком у бездіяльності — тепер, коли в Україну вдерлися російські окупанти. Адже наше місто і зокрема його керівництво повинне бути готовим до  початку відкритих бойових дій. Тому мали би проводитися мобілізація здорового населення, військові навчання, медичні курси для жінок, організація охорони стратегічних об’єктів нашого міста, створюватися запаси пального, води та інше.
Депутат наголосив на необхідності відставки В. Ксьонзенка з посади секретаря міськради з причини його «безпринципової і необ’єктивної оцінки подій у Києві, починаючи з 30 листопада 2013 року, зневаги до думки бориспільської громади на місцевому Народному вічі щодо подій на Майдані з трагічними наслідками, непослідовності та невизначеності у виконанні своїх обов’язків як секретаря Бориспільської міської ради» і повідомив, що цю вимогу підтримують 24 депутати.
Окрім усього сказаного, «ударівець» поінформував і про намір бойкотувати відкриття торгівельного центру «БГЦ», нещодавно побудованого у міському парку.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.