(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Із-за вирубування каштанів центр Борисполя втрачає свою привабливість

  • 05 червня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 406
  • Автор: admin
  • 0

Центр міста — це не лише площа перед будинком Бориспільської міської ради, яку міська влада намагається довести «до ума», а й теперішня автостоянка перед супермаркетом «Сільпо».

Неприємна картина постала нині перед вказаним супермаркетом. Де колись цвіли каштани, нині чорніють пеньки від них, а пустельний майданчик перед згаданим закладом торгівлі сьогодні заторений автомобілями і загазований.
Спочатку думалося, що замість старих дерев комунгосп посадить нові, проте спостерігається лише подальше їх дорубування. Натомість бачимо висадку нових дерев обіч Київського шляху на відрізку між музеєм і ворітьми гімназії «Перспектива» — прямо… під електричним дротами. Це, мабуть, для того, щоб працівникам комунгоспу була робота: коли ці дерева виростуть — весь час обрізувати віття цих дерев, що торкатимуться тих дротів, придаючи деревам неприродного вигляду, як це вже було зроблено з деякими, що тут давно ростуть.
А чим би завадили нові каштанові насадження перед «Сільпо»? І загазованості б перешкоджали, і тінь для тих же автомобілів давали, та й око милували, особливо навесні, під час цвітіння, яке це було раніше. А може, каштани поспилювали, щоб вони собою «Сільпо» не закривали від автомобілістів? Та хіба ж центр міста тільки для «Сільпо» існує?
Хай там як, та все ж комунгоспна політика з озеленення нашого міста  поки що незрозуміла.

Вадим ШАПОШНІКОВ

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.