(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Перша ганьба Віталія Кличка

  • 05 червня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 285
  • Автор: admin
  • 0
Перемога Віталія на виборах була очевидною, зважаючи на відсутність реальних конкурентів: Катеринчук — занадто традиційний, Оробець, навпаки, дуже «молодіжна», Бондаренко занадто з «Батьківщини», всі інші — занадто «а це хто взагалі такий?!».

Віталій Кличко, звісно, не оратор, не інтелектуал і не господарник, але його поведінка раніше давала надію, що позачерговий мер столиці хоча б поводитиме себе пристойно, побоюючись за власну репутацію. На жаль, надія не виправдалася. Кличко примудрився зганьбитися, ще й не встигнувши вступити на посаду.
Спочатку запитання виникло щодо людей, яких його партія «УДАР» вирішила «завести» до Київської міської ради. За оцінками журналістів, під брендом Кличка депутатами стали 4 екс-реґіонали і 7 хлопців з команди Черновецького, також «ударівці» «злили» 12 округів цим же групам впливу, виставивши на них завідомо програшних кандидатів.
Але цього команді нового голови міста видалося замало, і вона взялася красти голоси інших політичних партій. Та так нахабно, що одна з них, а саме Демократичний Альянс, опинилася за межею проходження 3 % бар’єру. Природно, що молоді хлопці з «ДемАльянсу» не збиралися миритися з такою несправедливістю і взялися з’ясовувати причини такої ситуації. І накопали Кличку на серйозний скандал. Адже за результатами паралельного підрахунку голосів вони отримували 3,1 %, а міська виборча комісія приписала всього 2,93 %, тобто розбіжність майже в 2000 голосів.
Виявилося, що причина цієї різниці — «уточнені» протоколи. З цілої низки виборчих дільниць територіальна комісія відправила протоколи на «уточнення», після чого дивним чином зменшилися результати опозиційних партій.
Нахабство «тих хто рахує» була неймовірною, наприклад, по дільниці 800007 за «ДемАльянс» у протоколі було всього 2 голоси, але після того, як комісію змусили перерахувати, виявилося, що реальних голосів — 46. Були знайдені протоколи, в яких «Демократичний Альянс» міняли місцями з іншими, ще менш відомими партіями і приписували їхній результат в 1-2 голоси, у той час як 40–50 голосів «ДемАльянсу» «віддавали» тим політичним силам, які не подолали 3 % бар’єр. У деяких протоколах їх нібито випадково «переплутали» з «демократами», від яких балотувався в мери відомий автогонщик Мочанов.
Дійшло до того, що «демальянсівці» зафіксували на відео, як одна з голів ДВК прямо в своїй машині переписує цілу пачку протоколів з результатами голосування. А потім виявили, що підвал міської ТВК, де знаходяться ВСІ бюлетені, ніким не охороняється, а печатка на дверях зірвана. Це в цілому поставило під сумнів результати волевиявлення у столиці.
Ситуація виявилася настільки неприємною, що, аби зберегти обличчя на тлі фальсифікацій під час київських виборів, з цього приводу були змушені висловитися в. о. президента Олександр Турчинов і новий президент Петро Порошенко. Крім того, факти фальсифікацій підтвердили й представники партій ВО «Свобода», «Громадянська позиція», «Самопоміч» Садового та «Нове життя». Не дивно, якщо порівняти, наскільки сильно розходяться показники цих партій на виборах з екзит-полами. Зазначу, що саме у «ДемАльянсу» найбільша розбіжність, і саме по ньому фіксують найбільші фальсифікації з боку членів комісії від «УДАРу».
У цілому складається враження, що «УДАР» стає реінкарнацією Партії реґіонів, а вогнегасники на Грушевського так нічому Віталія Кличка і не навчили. Сподіваюся, що широкий громадський резонанс і кримінальні справи проти фальсифікаторів покажуть, що суспільство все ж змінилося і більше не має наміру терпіти політичний «бєспрєдєл» незалежно від того, яка партія його ініціює.

durdom.in.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.