(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

ДПД новоствореного «Штурму» успішно дебютувала у профільних змаганнях

  • 05 червня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 299
  • Автор: admin
  • 0

Ще не встиг нещодавно створений Бориспільський спортивно-патріотичний клуб «Штурм» пройти всі етапи державної реєстрації, а його молода добровільна пожежна дружина вже встигла пристойно виступити у своїх перших змаганнях протипожежних формувань міста і району, що відбулися минулої п’ятниці у Вишеньках.

Про сам новостворений спортивно-патріотичний клуб «Штурм» ми ще розповімо у наступних числах «РБ». Зупинимось лише на деяких моментах згаданого змагання.
На озброєнні добровільної пожежної дружини ГО СПК «Штурм» є автомобіль, укомплектований засобами пожежогасіння та аварійно-рятувальним обладнанням. Як розповів нашій газеті командир вказаної ДПД, свою заявку на участь у змаганнях дружина подала дещо із запізненням, тож журі їх не вдруковувала до загального списку учасників, а лише вписала. Потім помилково викреслила. Все ж у кількох етапах змагання команді вдалося виступити. Наприклад, номінацію бойового розгортання пожежного рукава хлопці виконали за 45 секунд при відмінному показнику — 1 хвилина.
Хоч із вищевказаних причин до заключного етапу цих змагань команда не потрапила, та все ж не була непоміченою представниками міської виконавчої влади. Тож залишається побажати молодій добровільній пожежній дружині у подальшому успіхів і високих результатів.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.