(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини України

  • 10 липня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 342
  • Автор: admin
  • 0

Негайне позбавлення українців податкового зашморгу — це першочергове завдання влади

Теоретик українського націоналізму Дмитро Донцов констатував, що «історія всесвіту — це історія боротьби націй», а в наш час ця боротьба лежить і в економічній площині. Функціонування держави залежить від умов ведення бізнесу, зокрема від умов ведення малого та середнього бізнесу, тому першочерговим завданням влади є створення умов для зростання такого бізнесу.
Нині в цьому напрямку майже нічого не зроблено.
Кожен українець починає сплачувати податки з дня свого народження і робить це до кінця життя. Це так званий ПДВ, який, по суті, є податком з обігу і сплачується при купівлі будь-якого товару. Крім того, це найкорупційніший податок.
Так званий неоподаткований мінімум у розмірі 17 гривень просто смішний. Цей мінімум необхідно встановити у розмірі 10 тис. грн. До того ж з чіткою прив’язкою до складу сім’ї і кількості дітей. Малий підприємець не має сплачувати податки, якщо він заробляє менше реального прожиткового мінімуму.
На тлі «закручування гайок» в соціальній царині, як-то заморожування зарплат, зменшення виплат на новонароджену дитину, підняття тарифів на комунальні послуги, зменшення пільг тощо, логічно було б надати можливість людям самим забезпечувати собі гідне життя, чесно заробляти, чесно платити зарплатню своїм працівникам і при цьому створювати робочі місця і будувати українську економіку, а отже і державу. Натомість нічого не змінюється, держава й надалі утримує каральний апарат, який продовжує душити малий та середній бізнес.
Хтось запитає, де брати гроші на ці реформи? Відповідь проста: необхідно унеможливити розкрадання бюджетних коштів, повернути вже вкрадене, звільнити безліч непотрібних чиновників, а іншим дати гідну зарплатню. До влади треба залучати патріотів, а не ділків і корупціонерів. Здирницька окупаційна влада своїм «бізнесом» зробила грабунок українців через державні тендери, дотації, корупційні схеми в енергетиці та інших напрямах. Навіщо щось виробляти? Найприбутковішим «бізнесом» був прихід до влади будь-яким шляхом, опановуючи бюджетні потоки і грабуючи українців. Таким чином громадяни були пограбовані на сотні мільярдів доларів. Сподіваюсь, Майдан залишив це в минулому.
Треба негайно ухвалити пакет реформ, закон про вибори та провести люстрацію. Хто проти, той ворог України.
Реформувати те жахіття, яке ми отримали від окупаційного режиму, ще й в період анексії частини території та ведення бойових дій, дуже складно, але без цього неможливо рухатись вперед. Економічні реформи є невід’ємною частиною загальної перемоги українців. Тільки рішучі дії української влади, а саме: припинення переговорів з терористами та введення військового стану, наблизять звільнення Донбасу. Перемога України — це перемога світла над темрявою, правди над брехнею, світової цивілізації над всесвітнім злом.

Сергій КАЛІШУК,
голова фракції ВО Свобода в Київський обласній раді

Яценюк назвав суму, необхідну для відновлення Донецька і Луганська

На відновлення обласних центрів Донбасу піде 8,1 млрд. гривень. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. За його словами, уряд підрахував приблизну суму, яка знадобиться для того, щоб повністю відновити інфраструктуру Луганська і Донецька і повернути міста до часів мирного життя.
Яценюк зізнався, що в уряді не знають, де брати ці гроші. Питання щодо залучення коштів на даний момент активно розробляються.
Водночас стало відомо, що західні партнери готові виділити Україні 1,5 млрд. євро допомоги на відновлення всієї інфраструктури Донбасу. Також за ці гроші будуть створювати робочі місця для жителів Донецької і Луганської областей.

facenews.ua

Банки хочуть мати власну зброю

Національний банк України та асоціація «Український кредитно-банківський союз» (УКБС) пропонують Верховній Раді прийняти закон про надання права на зброю банкам, які мають власні підрозділи інкасації. Про це повідомляє прес-служба УКБС.
Таку ініціативу підтримав НБУ, який вніс до парламенту законопроект № 0885 «Про обіг зброї невійськового призначення».
На думку експертів УКБС, в умовах складної криміногенної ситуації в країні виникла гостра необхідність закріпити в законі право банків придбавати, зберігати та використовувати вогнепальну зброю неармійського призначення і травматичну.
Як зазначають автори ініціативи, застосовувати зброю вправі спецпідрозділи охорони Нацбанку, Ощадбанку, підприємств зв’язку, залізничного транспорту. Проте до цих пір відсутній законодавчий механізм придбання, зберігання і використання зброї комерційними банками для забезпечення надійного зберігання коштів і цінностей.
«Навіть за наявності у банків ліцензії на охоронну діяльність, МВС не надає їм відповідних дозволів», — зазначають в УКБС.

zbroya.info

Свідомі громадяни переплутали страйкболістів з терористами і здали їх міліції

На Київщині у Кагарлицьке РВ міліції звернулися місцеві жителі, які повідомили про групу невідомих чоловіків під залізничним мостом — у камуфляжі і з зброєю. Про це повідомляє прес-служба МВС України.
На місце одразу ж виїхала слідчо-оперативна група та бійці полку міліції спеціального призначення. Інформація про людей у камуфляжі підтвердилася. Працівники міліції затримали 54 людини, які без перешкод здалися. Зброя у затриманих виявилася не бойовою.
З’ясувалося, що це була група любителів страйкболу зі столиці та інших реґіонів країни, які зібралися через соцмережі і влаштували на Київщині змагання.
Після допиту затримані чоловіки були відпущені, проте у них були вилучені ножі, схожі на холодну зброю; вони направлені на експертизу, додали в міліції. За даним фактом слідчим відділом Кагарлицького райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці також звернулися до любителів страйкболу і порекомендували утриматися від подібних розваг та не лякати мирних жителів країни у зв’язку з ситуацією в державі.

zbroya.info

Україна отримала від Світового банку кредит на 300 мільйонів

Україна залучила новий кредит від Світового банку на 300 мільйонів доларів на підтримку реформування системи соціального захисту населення.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінфіну.
«Сьогодні між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку підписано Угоду про залучення позики у розмірі 300 млн доларів на реалізацію проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». Від України Угоду підписав міністр фінансів Олександр Шлапак», — йдеться у повідомленні.
За даними міністерства, позику залучено на 18 років з 5-річним пільговим періодом. Процентна ставка становитиме 1%.
«Позику залучено з метою розширення адресної програми соціальної допомоги для підтримки найуразливіших і найменш соціально захищених груп населення», — наголошується в повідомленні.
Міністерство також зазначає, що проект допоможе розширити програму державної соціальної допомоги для тих громадян, які найбільше її потребують. Будуть упроваджені заходи, направлені на підвищення ефективності адміністрування соціальних виплат і послуг за підтримки національної інформаційної системи управління.
За інформацією Мінфіну, проект охоплює всі місцеві відділи соціального захисту, які підпорядковуються Мінсоцполітики.

epravda.com.ua

Відповідно до програми «Доступне житло» неоплаченими залишилися 43 мільйони гривень

Про доступне житло в Україні можна поки забути. Державний фонд сприяння молодіжному будівництву припинив укладати угоди через брак грошей, повідомив керівник відомства Леонід Рисухін.
Стати учасниками програми пільгового кредитування з початку року пощастило лише 400 українцям. Це у 8 разів менше показника попереднього року. Зараз Фонд шукає гроші, щоб виконати минулорічні договори, повідомляють «Экономические Известия».
На пільгові позики нині претендує 15 тисяч сімей. Хоча поліпшення житлових умов, за даними Держкомстату, потребує 800 тисяч. Втім розраховувати на доступні квадратні метри українцям не варто. Адже на думку фахівців, державні житлові програми нереалістичні.
Тим часом ринок нерухомості в Україні потроху оживає, запевняють ріелтори. Хоча переважна більшість людей купує квартири за власні гроші. Дозволити собі дорогі іпотечні кредити може небагато українців.

eizvestia.com

Генпрокурор вимагає звільнити захоплені адмінбудівлі у Києві

Генеральний прокурор Віталій Ярема вимагає звільнити захоплені адміністративні будівлі у Києві. Про це він сказав на брифінгу, повідомляють «Українські новини».
Генеральний прокурор заявив, що звернеться до міністра внутрішніх справ і голови службу безпеки з проханням відновити правопорядок у центрі столиці.
«Вимагаю негайно звільнити захоплені приміщення, оскільки в таких діях є склад злочину, покарання за яке передбачено кримінальним кодексом», - заявив пан Ярема.
Генеральний прокурор також попередив про відповідальність за опір працівникам міліції, які будуть виселяти людей, якщо ті відмоляться звільнити адмінприміщення добровільно.
Генпрокурор також попередив міліціонерів та працівників Київської міської державної адміністрації про відповідальність за бездіяльність при виконанні зазначеного доручення.
Деякі центральні будівлі були захоплені під час масових протестів у Києві взимку цього року.

www.bbc.co.uk

Порошенко: «Україна збільшить обсяги виробництва зброї»

Україна збільшить обсяги виробництва власної зброї для забезпечення потреб військовослужбовців. Про це президент України Петро Порошенко повідомив 8 липня після зустрічі з силовиками в Слов’янську, повідомляє прес-служба глави держави.
«Сьогодні мій перший заступник спільно з новопризначеним главою «Укроборонпрому», разом з представниками Генерального штабу, заступниками Міністра оборони та представниками МВС провели нараду, де підготують на моє затвердження зміни державного оборонного замовлення, — сказав Порошенко.  Він зазначив, що під час формування цього замовлення і у виробництві «буде в повному обсязі використаний той досвід, який українські Збройні cили, Національна гвардія отримали під час бойових дій на Сході».
Не буде більше витрачання мільярдів народних засобів, коштів платників податків на нікому не потрібні наукові програми, які служили лише елементом розкрадання. Сьогодні українське виробництво буде завантажено системами високоточної зброї, українськими безпілотниками, всім, чого вимагає Українська армія — починаючи від бронежилетів і закінчуючи тепловізорами, — підкреслив Петро Порошенко. За його словами, «українська армія зможе воювати ефективно, мобільно, професійно».  
Як попередньо повідомлялося, раніше заступник міністра оборони України Петро Мехед заявив, що бійці в зоні АТО забезпечені бронежилетами на 67%, з яких тільки 30 % придатні для використання.

atn.ua/politika

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.