(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Свобода» відправила черговий вантаж провізії та амуніції в зону АТО

  • 10 липня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 285
  • Автор: admin
  • 0
8 липня 2014 року на схід України у район проведення антитерористичної операції Всеукраїнське об’єднання «Свобода» відправило вантаж із провізією та амуніцією.
Українським військовим, мешканцям Донбасу, які перебували під окупацією російських терористів, побратимам-«свободівцям», які ведуть боротьбу із російськими окупантами, відправили понад 10 тонн продовольства та велику партію засобів індивідуального захисту. Супроводжують вантаж «свободівські» народні депутати України.
Як повідомив Юрій Сиротюк, побратимам-«свободівцям», що воюють на Сході, відправили крупи, воду, тушонку, печиво, засоби особистої гігієни та необхідні у військовому побуті речі. Окрім цього, націоналісти передадуть учасникам бойових дій бронежилети, військові шоломи, сучасні натівські аптечки, балаклави, берци тощо.
«Уже вкотре відправляємо допомогу нашим побратимам та військовим, які ведуть боротьбу із російським окупантом. Цього разу також передамо продовольство і мешканцям ще донедавна окупованих російськими терористами населених пунктів Донбасу.
Напередодні Політрада «Свободи» ухвалила рішення призначити відповідальних, які безпосередньо опікуватимуться збором інформації про потреби наших побратимів, які воюють в зоні АТО, та закупкою необхідних речей, провізії та амуніції.
Переконаний, що постійною, копіткою роботою громадських і партійних активістів, які долучаються до забезпечення нашого війська, ми надаємо нашим воїнам неабияку підтримку», — зазначив Юрій Сиротюк.

svoboda.org.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.