(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У Воронькові побував перуанський українець

  • 25 вересня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 282
  • Автор: admin
  • 0
20 вересня у центрі Воронькова, напередодні Дня села, відбулася чергова благодійна акція зі збору коштів на підтримку військових-односельців, які перебувають в зоні АТО.

Місцеві волонтери організували на найбільшому у районі сільському базарі ярмарок, кошти від якого направили саме на допомогу своїм односельцям, які сьогодні захищають Україну на Донбасі. Зокрема місцевий художник Ігор Землянських намалював картини з птахами для реалізації на ринку. Оксана Григор принесла різноманітні квіти для клумб. Діти робили браслети. Віка Телегуз створила жовто-блакитні обереги. Андрій Мамайсур змайстрував дитячі меблі, полички для вазонів. Марія Дяченко провела для дівчаток безпрограшну лотерею. Організовувати акцію допомагали також Дмитро та Ірина Коваленки, Марія Тарапон (Гарсія), Наталія Ісай (Бінгер), Володимир Черпак та ін. Волонтери закуповують військове спорядження, продукти харчування, речі особистої гігієни для бійців, опікуються родинами, чоловіки яких перебувають в АТО, насаджують клумби у селі, розмальовують паркани й автобусні зупинки.
Цього разу акція супроводжувалася дивовижним концертом: звучали народні мелодії та пісні Південної та Північної Америк у виконанні Хосе Фернандеса Пачао. Музикант майстерно володіє екзотичними музичними інструментами. Це сампонья, кена, чак-час та ін. Прекрасні мелодії Перу, Болівії, Чилі, Латинської Америки запали у душу вороньківцям, які зупинялися, аби послухати відгомін древніх цивілізацій і мелодії самої природи…
У перервах між виступами усі бажаючі мали можливість подивитися на запальний сучасний латиноамериканський танець – сальса.
Хосе Фернандес Пачао вже багато років мешкає у Києві. Він став справжнім патріотом України, адже тут він здобув освіту, знайшов своє кохання, має родину і друзів. Саме тому Хосе гордо називає себе перуанським українцем. Він був і активним учасником Майдану. А коли виходив грати у центрі міста, то його друзі у соцмережах застерігали, що там же небезпечно, фашисти… Та музикант їм відповідав: «Які фашисти? Правий Сектор у мене диски купує!»
Хосе пригадував, як 18 лютого, в один із найкривавіших днів Майдану, він разом з дружиною у живому ланцюзі передавали бруківку...
А влітку музикант вирішив розвідати, що насправді робиться у Криму. І хоча довго там не витримав, переконався, що не все втрачено, є надія на повернення Криму. Коли Хосе шукав квартиру в Ялті, йому почали пропонувати житло за дуже завищеними цінами, на що він відповів: «Не розказуйте мені. Я — українець, з Києва. Кожен рік сюди приїжджаю і чудово знаю, які ціни». Співрозмовника це вразило, він допоміг знайти йому квартиру за невелику ціну біля самого моря. «Смотри, это наш человек! Он за Украину! — майже пошепки представив перуанця знайомому, а той, звертаючись до Хосе, перевірив: «Слава Украине!» «Героям слава!» — впевнено прозвучало у відповідь.

Лариса ГРОМАДСЬКА.

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.