(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Борисенко передав броневик на фронт

  • 25 вересня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 309
  • Автор: admin
  • 0
20 вересня у День народження міста, депутат Бориспільської міськради Володимир Борисенко передав у зону АТО власний бронетранспортер. Акція «Захистив Бориспіль. Захистить Україну!» згуртувала хлопців та дівчат різного віку, які виявили бажання розмалювати військову техніку. Під час заходу було зібрано благодійні внески на потреби учасників АТО.

Легендарний бронетранспортер, який брав активну участь у Революції Гідності на Майдані, стояв на блокпостах у Борисполі та неподалік Іванкова, з легкої руки Борисенка відправлений в зону АТО. Але перед тим, як броньовик мав покинути місто, було вирішено розмалювати його в захисні кольори. До цієї роботи з радістю долучилася бориспільська молодь.«Ми хочемо підтримати солдат, передати їм частинку своєї душі, — усміхається 16-річний Дмитро, вибризкуючи зелену фарбу на білу поверхню броньовика. — Солдати повинні знати, що ми про них пам’ятаємо, пишаємося ними і чекаємо». На машині діти залишили написи маркером: «Ми віримо у вас!», «Любимо вас!», «Повертайтесь швидше додому!». Це найкращий подарунок, про який може мріяти боєць на передовій, воюючи за дітей, дружин, матерів.
Володимир Борисенко, з ініціативи якого проходила акція, радіє тому, що діти отримали позитивні емоції, а результат очевидний: БТР розфарбовано. Говорить, що розставатися з броньовиком сумно, але там, де бойові дії, він буде корисний. — Цей БТР — не бойова одиниця, він не може стріляти, бо зброя на ньому демонтована. Але хлопці, які служать в 11-му батальйоні «Київська Русь», попросили цю техніку як захисний засіб. Єдина умова, про яку згадує в розмові депутат, це повернення бориспільських солдат додому живими і здоровими на цьому броньовику. «Життя — найцінніше, що є в людини», — лаконічно підтвердив депутат.
Близько двохсот солдат із Борисполя та Бориспільського району проходять службу в лавах 11-го батальйону «Київська Русь», який дислокується на передовій у Дебальцево. До цього батальйон перебував у Слов"янську, а також неподалік Краматорська, на горі Карачун. Бориспільські волонтери вірять, що бронетранспортер посилить дух героїв-земляків.

Олеся СЛАВСЬКА

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.