(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Кока-Кола в побуті

  • 23 січня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 501
  • Автор: admin
  • 0
«Кока-Кола» — бренд, відомий у всьому світі. Фактично, жодна вечірка не обходиться без цього напою. Лікарі і дієтологи, звичайно ж, застерігають від надмірного вживання «Кока-Коли», та, хай там як, але цей напій щоденно розходиться мільйонами літрів, тому, власне, й вважається одним із найуспішніших продуктів за всю історію харчової промисловості. Більшості з нас відомі певні недоліки цього напою: високий вміст цукру та штучні компоненти, але нині йтиметься переважно про нехарчове використання «Кока-Коли», тому калорії та хімічні барвники можна відставити на другий план.

«Кока-Кола» — засіб від проносу та отруєння. Фосфорна кислота, що в незначній кількості міститься у напої, згубно діє на хвороботворні бактерії, що потрапили до організму з неякісними продуктами. Тож якщо відчуваєте нудоту чи не можете відійти далеко від унітазу, а ліків під рукою немає, то випийте склянку «Коли» і, якщо отруєння несерйозне, то вам відразу стане легше.
«Кока-кола» як засіб для чищення туалету. Для того щоб почистити туалет, просто залийте туди трохи «Коли» і почекайте. Її хімічні компоненти розчиняють все, окрім кераміки. Через годину змийте — і готово!
«Кока-кола» як засіб для миття вікон. Лимонна кислота, що міститься у напої допоможе засяяти як вікнам, так і іншим скляним виробам. Просто протріть скло «Колою», а потім пройдіться вологою ганчіркою.
«Кока-Кола» в якості засобу для видалення плям. Навіщо купувати дорогі засоби для виведення плям, якщо є «Кола»? Просто додайте трохи її під час прання, й одяг буде бездоганно чистим. До того ж, завдяки фосфорній кислоті та двоокису вуглецю, що містяться в напої і мають дезодоруючий ефект, ви можете отримати неперевершену свіжість вашої білизни.
«Кока-Кола» для волосся. Якщо раптом пофарбувалися не в той колір, то «Кока-Кола» зробить ваше волосся світлішим, або й зовсім змиє фарбу (залежить від типу волосся і кількості нанесеної рідини).
«Кока-Кола» — розчинник. Жувальна гумка, що випадково влипла в волосся, — серйозна проблема, але не біда, якщо у вас під рукою є пляшка «Коли». Полийте жуйку напоєм, і вона легко зніметься.
«Кока-кола» як засіб боротьби з комахами. Комахам, як і людям, також подобається «Кока-Кола», але, на відміну від нас, від цієї рідини вони гинуть. Любителі природи можуть назвати таке використання напою жорстоким, але факт є факт: якщо полити «Колою» мурашник, то можна знищити все мурашине сімейство.
«Кока-кола» як знеболюючий засіб. Якщо вжалила оса чи медуза, то хімічні речовини із солодкого напою допоможуть всього за кілька хвилин впоратися з болем.
«Кока-Кола» — засіб проти іржі. З допомогою цього напою можна відносно легко видаляти іржу з будь-яких поверхонь.
«Кока-Кола» — засіб для миття посуду. Залишки їжі на сковороді та каструлях краще за все видаляти з допомогою коли. Результат може перевершити всі ваші сподівання.
«Кока-Кола» замість пестицидів. В Індії «Кока-Колу» з успіхом застосовують в якості пестициду, бо це набагато ефективніше і дешевше ніж використання промислових хімікатів.
«Кока-Кола» як засіб проти обледеніння. Зимою «Кока-Кола» допоможе вам дуже легко позбутися льоду на лобовому склі автомобіля. Достатньо просто полити скло цим напоєм.
«Кока-Кола» — добриво. Кола може стати вам у пригоді навіть у городництві, особливо якщо ви готуєте компост. Просто щотижня добавляйте її до компосту, що призведе до розмноження мікроорганізмів, які дуже важливі для підвищення родючості ґрунту.
«Кока-Кола» як засіб для укладання волосся (стайлінг). З допомогою відстояної «Коли» без бульбашок жінки можуть зробити модну зачіску і навіть локони. Достатньо змочити волосся напоєм, а потім промити водою, щоб не липли.
«Кока-Кола» як засіб для меблів. Якщо у вас є діти, які полюбляють розмальовувати меблі, то вам, знову ж таки, допоможе цей чудовий напій. Просто змочіть ганчірку «Колою», протріть забруднену поверхню, а потім протріть вологою ганчіркою, щоб не липло.
«Кока-Кола» як засіб по догляду за шкірою. Якщо додати трохи «Коли» до зволожуючого крему, то шкіра після його використання стане м’якою і сяючою.
«Кока-Кола» як засіб для видалення плям від масла. Плями від олії чи масла завжди викликають багато проблем, але якщо протерти масляну пляму губкою, що змочена «Колою», то вона зникне з будь-якої поверхні.
«Кока-Кола» — засіб для видалення плям крові. З допомогою «Коли» можна вивести плями крові не лише на одязі, а й на інших поверхнях. Американська поліція використовує «Кока-Колу» для змивання крові на місцях злочинів.
«Кока-Кола» — контрацептив. Важко підтвердити чи спростувати дане твердження, але в деяких американських медичних інструкціях із запобігання небажаній вагітності, «Кока-Кола» фігурує як можливий контрацептивний засіб. Парадоксально, але, на думку деяких американських спеціалістів, шипучий напій може бути використаний жінками для гігієнічних процедур після інтимних стосунків. Можна припустити, що «Кока-Кола» може допомогти і в цьому випадку, але чи справді варто ставити такі «експерименти»?  
«Кока-Кола» і мистецтво. Якщо хочете отримати ефект «старої фотографії», то просто змочіть фото «Колою» і швидко витріть. Коричневий колір «постарить» знімок.
Як бачимо, «Кока-Колу» дуже вигідно використовувати не лише за прямим призначенням, а й у якості універсального засобу для побутових потреб, який, на додачу, коштуватиме набагато дешевше, ніж більшість засобів сучасної побутової хімії.

Володимир ПЕТРЕНКО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.