(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Арешт, замість підписки про не виїзд

  • 12 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 265
  • Автор: admin
  • 0
Рішення суду про покарання за злочин у вигляді виправних робіт, було замінено арештом, у зв’язку  із скоєнням правопорушення. 05.03.2015 року, міліціонери групи швидкого реагування Державної служби охорони Бориспільського району, Київської області отримали виклик про викрадення спиртних напоїв із місцевого супермаркету.
В магазині до працівників міліції звернувся начальник служби безпеки з повідомленням про те що незнайомий чоловік, скоїв викрадення спиртних напоїв. За детальним описом бійці ДСО затримали зловмисника. Ним виявився 32-річний мешканець Борисполя, який вже неодноразово мав проблеми із законом. При зовнішньому огляді в нього виявили пляшку горілки вартістю близько 40 гривень, яку він заховав у карман куртки.
Під час перевірки особи крадія, співробітники міліції встановили що затриманий перебуває у розшуку, за порушення умов відбування покарання, а саме систематичне не з’явлення без поважних причин до інспекції виконання покарань, призначеного судом. Наразі зловмисник доставлений до Бориспільського відділення міліції де перебуває під вартою, до прийняття відносно нього рішення.

УДСО при ГУМВС України в Київській області

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.