(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Популізм уряду Яценюка є загрозою аграрній галузі економіки України

  • 12 серпня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 263
  • Автор: admin
  • 0
Минув тиждень після того, як Україну охопила епідемія — «промислова африканка». Загрозою українському тваринництву стали 60 тисяч свиней у Київській області. Який із регіонів України опиниться під загрозою наступним — залишається гадати, але вже сьогодні можна передбачити реакцію ззовні — заборону імпорту української свинини партнерами України.
ВО «Свобода» вважає, що персональну відповідальність за таке недбальство несе прем"єр-міністр Арсеній Яценюк, адже саме під його «пильним» керівництвом міністр АПК від «Самопомочі» Олексій Павленко знищує двигун української економіки — агропромислову галузь. Чого ж коштує урядовий непрофесіоналізм?
- українська система ветеринарного контролю дає збій, точніше, не може переступити через вказівки уряду;
- нині маємо загрозу не тільки галузі тваринництва — під удар потрапляє експорт зерна з країни із небезпечною епізоотичною ситуацією;
- катастрофічне падіння цін на зерно внаслідок можливої заборони його експорту призведе до знищення галузі, адже з 63 млн. т. виробленого зерна 35 млн. т. експортується.
Для галузі це означатиме банкрутство близько тисячі підприємств і фактичне її знищення. Для держави — різке зниження валютних надходжень і черговий обвал гривні.
«Свобода» вкотре наголошує, що неприпустимо руйнувати те, що працює за одними з найкращих стандартів. Для системних змін, себто реформи, треба володіти трьома речами:
- ґрунтовно розуміти реальний стан галузі;
- чітко бачити, яким він має бути в результаті;
- точно обрахувати той обсяг організаційних, законодавчих, фінансових, медійних, дисциплінарних та инших заходів і часові параметри переходу в процесі від сьогоднішнього стану до омріяного результату.
Коли запропоновані ініціятиви змін матимуть під собою таке підґрунтя — тільки тоді можна вести мову про якісь зміни. До того часу дії уряду Яценюка за підтримки міністра від «Самопомочі» Павленка означають лише одне — руйнацію аграрного сектора економіки країни, що абсолютно неприпустимо!
Прес-служба ВО «Свобода»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.