(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У Борисполі навчались активні громадяни

  • 02 червня 2017
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 424
  • 0

26 і 27 травня 2017 в інформаційно-довідковому культурно-мистецькому центрі Бориспільської центральної бібліотеки пройшов тренінг за програмою Британської ради «Активні громадяни», в якому взяли участь активісти ГО «Новий Схід», волонтери та представники бібліотеки. Провів тренінг фасилітатор програми, голова Полтавської обласної молодіжної ГО «Твій Світ» Олександр Чепур. Учасники мали змогу згуртуватися, поміркувати над тим, як своїми діями можна змінити світ навколо себе на краще, дізналися про проекти соціальної дії, як їх створити і реалізувати.
«Співпраця з активними представниками спільнот та навчання тому, як взаємодіяти з громадою, вести міжкультурний діалог у суспільстві, вирішувати конфлікти та виховувати майбутніх лідерів — це мета подібних заходів», — каже фасилітатор програми Олександр Чепур.
Робота в парах, групах та командах сприяла створенню успішної атмосфери. Кожен учасник мав право на власну думку, жодна з яких не розглядалася як правильна чи хибна, але така, яка має право на існування. Кожен вид діяльності, кожне завдання обговорювалося, робилися висновки, ставилися запитання і знаходилися відповіді.
Директор бібліотеки Жанна Кручиніна розповіла про послуги бібліотеки та закликала присутніх до співпраці, озвучивши потреби у волонтерській допомозі, активній участі у заходах бібліотеки на користь громади міста.
Окрім цього, кожен учасник мав змогу в команді однодумців створити проект, який буде покликаний змінити певне мікросередовище в громаді або вирішити конкретну проблему. Результатами тренінгу є створення проектів соціальної дії. Програма «Активні громадяни» має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Вона заохочує членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби і передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.
Інф. МЦБС 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.