(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міські новини

  • 28 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 534
  • Автор: admin
  • 0

Тепер майном ЦРЛ розпоряджатиметься лише район?

Як повідомив на плановій нараді міський голова Анатолій Федорчук, нещодавно сесією районної ради був прийнятий новий статут Бориспільської центральної районної лікарні, згідно з яким тепер усе майно ЦРЛ належатиме територіальній громаді Бориспільського району і розпоряджатиметься ним районна рада.

«Як на мене, нічого страшного не відбулося, але виходить якось не дуже коректно, коли міське фінансування лікарні становить 51 %, а її майном розпоряджається лише район. Нині ми це питання вивчаємо і маємо намір надати свої пропозиції голові Київської обласної держадміністрації, адже такі дії суперечать інтересам громади міста», — прокоментував цю подію міський голова.

Отруєння вдалося уникнути

Про надзвичайний випадок повідомила начальник управління освіти й науки Тетяна Чернойван. Минулого четверга в одному з дитячих садочків міста дитина 5-річного віку під час прогулянки на майданчику дитсадка знайшла гриб і вирішила його покуштувати…
Ситуацію врятувала вихователь, яка оперативно викликала карету «швидкої медичної допомоги». Дитина була доставлена до Бориспільської ЦРЛ, де їй була надана перша допомога. Потім з метою уникнення ускладнення її перевезли до дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». На щастя, лікарі ускладнень не виявили — не встиг розпочатися процес отруєння.

Щоб уникнути у подальшому подібних випадків, уже обстежені усі дитячі майданчики дошкільних навчальних закладів міста. Адже відповідальність за безпеку наших дітей ніхто ні з вихователів, ні із завідувачів ДНЗ не знімав. Тож нині вихователь і завідувач закладу, де сталася згадана надзвичайна пригода, отримали догани. Батьки, приводячи своїх дітей вранці до дитсадка, мають бути упевнені, що увечері заберуть їх здоровими і неушкодженими, наголосила Т. Чернойван.

Новини ЦРЛ

За минулий тиждень до райлікарні на стаціонарне лікування було прийнято 74 хворих. За станом на 24 жовтня, тут перебувала 361 особа; померли на стаціонарі шестеро. За викликом, було здійснено 243 виїзди карети «швидкої медичної допомоги» (по місту 203, по району — 40). У пологовому будинку народилися 24 дитини — 15 хлопчиків і 9 дівчаток. Проведено 17 оперативних втручань. До травмпункту звернулася 151 особа. У понеділок з села Гора до лікарні був доставлений 15-річний хлопець з отруєнням ягодами беладони або красавки звичайної.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.