(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Чи зроблять прохід «Алеєю мистецтв» платним?

  • 16 березня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 542
  • Автор: admin
  • 0

Про запровадження плати за відвідання туалету, розміщеного у будівлі, на якій височіють літери «Фокстрот» та Державний прапор України, «Ринок…» у попередніх числах уже інформував своїх читачів. Нині ж ця тема має своє продовження.

Як з’ясувалося, розпорядником теперішньої нібито «громадської вбиральні» є ТОВ «Л-Центр». Нещодавно між засновниками цієї фірми та керівництвом виконавчого комітету міської ради на одній із сесій виникла суперечка. Виявляється, по згаданому туалету міською радою ще IV скликання було прийняте рішення від 11 листопада 2004 року, у 4 пункті якого зазначено: «Товариству з обмеженою відповідальністю «Л-Центр» зберегти функції громадського туалету у частині площі споруди». Це була основна умова передачі цього закладу вказаному приватному підприємству. Нині ж час роботи цього туалету обмежується 20 годиною і самовільно встановлена плата за вхід.

Проте, незважаючи на згадане рішення МР, співзасновники «Л-Центру» вважають, що вони мають право так чинити, оскільки і так для міста зробили багато. Це й подарунок тимчасового туалету, оббитого профільним листом, який стояв тут під час будівництва (реконструкції теперішнього туалету?), і вимощена «Алея мистецтв», яку прибирають їхні працівники… А тепер ось немає за що утримувати цей туалет. Мовляв, домовлялися, що він 5 років буде безкоштовним, а вже й 8 минуло…

Одначе, як зазначив міський голова, у рішенні МВ безоплатні послуги ніякими термінами не обмежувалися, а йшлося про відновлення функцій БЕЗКОШТОВНОГО туалету і про подальшу його роботу у такому статусі! До того ж, чому він працює лише до 20 години, після якої у парку гуляє ще стільки бориспільців!? Куди їм справляти свої малі і великі потреби? І чому так дорого? Приблизно такі ж запитання перед міською владою поставила і Громадська рада при виконавчому комітеті МР. Та відповіді не почула.

Нині ж ситуація змінилася не набагато — хіба що зменшенням вхідної плати з 1,5 до 0,5 грн. Тобто виходить, що туалет і надалі незаконно залишається платним. Ба більше, тепер перед сходами вниз причеплене повідомлення, що з 10  травня вхід до туалету коштуватиме одну гривню. Отже, як бачимо, рішення міськради від 11.11.2004, яке ніхто не скасовував, «Л-Центр» іґнорує. Чому? Чи не тому, що один із його співзасновників є нині депутатом Бориспільської міської ради?

І хто зна, можливо, за таким принципом невдовзі й «Алею мистецтв» зроблять платною, адже її також прибирають некомунальники, а може, ще й прохід повз пам’ятний знак Шолома Алейхема… А що! «Гарна» думка: нічого бориспільців до «шари» привчати! Хай он безкоштовно ходять до пам’ятного знака Т. Шевченка на «Розвилці»! Інакше, хто у місті хазяїн?

М. Гендляренко

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.