(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Комусь — дохідне місце у «парку», а громаді — «лоховка»!?

  • 05 червня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 492
  • Автор: admin
  • 0
Під Палац культури міська влада думає пожертвувати площею Павла Чубинського, а його погруддя перенести на подвір’я ліцею «Дизайн-освіта»…

Про це громаді стало відомо з інтерв’ю міського голови Анатолія Федорчука, опублікованого в газеті «ТС» за 18 травня 2012 року. А на місці, де стояв колись Районний будинок культури, що буде?

Про причини розв’язання саме у такому варіанті проблеми відсутності у центрі Борисполя цільового закладу культури залишається тільки здогадуватися. Однак таке «посередництво» міської виконавчої влади та промерівської депутатської більшості між громадою і місцевими олігархами виглядає як нехтування інтересами саме громади.

Нам що, площа Чубинського не потрібна чи вшанування видатного земляка у вигляді повноцінного пам’ятника на батьківщині автора слів Державного Гімну України не треба? Чи громада, яка обирала цю владу, прохала її перед виборами побудувати якесь багатофункціональне одоробло, яких у «парку» маємо вже два?

Проте нині питання стоїть дещо в іншій площині: як змусити «регіональне» керівництво міста дослухатися до його громади — у вигляді громадських слухань, які, вочевидь, навмисне не проводяться і, напевне, вже не проведуться, чи все ж таки — у вигляді мітингів і пікетувань міської ради? А то занадто вже «отсєбятін» від цієї влади маємо!

P.S. Слово «парк» беру у лапки навмисне. Думаю, здогадатися, чому, читачам буде не важко.

Вадим ШАПОШНІКОВ,
депутат міської ради від ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.