(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Сергій Міщенко: «Аеропорт Бориспіль залишиться в державній власності»

  • 09 листопад 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 551
  • Автор: admin
  • 0
Комітет Верховної Ради з транспорту і зв"язку схвалив законопроект народного депутата Сергія Міщенка, який забороняє передачу Міжнародного аеропорту «Бориспіль» в концесію.
За словами Сергія Міщенка, віддавати головні транспортні ворота країни у власність не відомої офшорної компанії щонайменше не розумно. «Аеропорт приносить мільйонні прибутки в бюджет, тисячі людей живуть саме за рахунок нього, вся інфраструктура Борисполя залежить від аеропорту, тому віддавати такий об"єкт в оренду не правильно»,— наголошує нардеп. 
«Наглість нинішніх урядовців не має меж, вони готові всю країну продати офшорним канторам. Я переконаний, що депутати підтримають в першому читанні мій проект закону, і питання концесії аеропорту Бориспіль за криється раз і на завжди»,—  зазначає Сергій Міщенко. 
Нагадаємо, Аеропорт «Бориспіль» включено до переліку об"єктів права державної власності, які можуть передаватися в концесію.Таке рішення викладене у постанові Кабінету міністрів «Про внесення змін до переліку об"єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію», прийнятій 26 вересня.
Прес-служба народного депутата
Сергія Міщенка
Тел.: 067-789-06-57
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.