(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Донецьк святкує День Соборності: «Україною править Сатана!»

  • 25 січня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 495
  • Автор: admin
  • 0
У робочий день близько ста жителів Донецька зібралися для участі в мітингу на честь Дня Соборності. Святкування розпочалося з молебню біля пам’ятника Тарасу Шевченку, після чого отець Сергій з УПЦ КП заявив, що Україною править Сатана і закликав до об’єднання всіх, «хто хоче жити за Божими законами».
«Понад 90 років тому були об’єднані українські землі в єдину державу. У цей час так само необхідно об’єднати опозиційні сили в один єдиний фронт для боротьби з антиукраїнською владою», — сказав на мітингу представник ВО « Батьківщина» Сергій Кайдаш.
«Зараз при владі не українці, адже той, хто при владі, тільки й думає про те, як вкрасти побільше й утекти на Кіпр. Якщо ми погодимося з тоталітарним управлінням країною, завтра ці управлінці зроблять так, що ми не зможемо збиратися, як зараз. Ми зможемо тільки перестукуватися, сидячи кожен у своїй камері. Або ми об’єднаємося, або нас розділять за етнічними, мовними та іншими ознаками. Щоб захистити країну, треба стати нацією », — виступив «бютівець» з Горлівки Денис Токар.
«У 2004 році мене вигнали з роботи за те, що агітував за Ющенка. Я тоді вже був пенсіонером, працював в охороні в аеропорту, а мені начальство каже: «Або ти записуєшся в Партію реґіонів, або йдеш в партію безробітних, тобто — звільняєшся». Після звільнення поїхав до Києва на Майдан, а в Донецьку мої друзі з Української народної партії вирішили висловити солідарність.
Тільки вони вийшли під облдержадміністрацію, на них налетіла хмарою натовп молодиків і побила до крові. Ось тому я сьогодні тут. Для мене День Соборності — виступ проти ПР», — поділився з нашим кореспондентом один з учасників акції пенсіонер МВС Андрій Авраменко.
Хоча відсвяткувати Соборність прийшли десятки безпартійних громадян і лідери всіх опозиційних партій, помітно переважала символіка ВО «Свобода». Молоді представники цієї політичної сили були найактивнішими. Після мітингу «свободівці» організували ходу, під час якої скандували: «Слава нації, смерть ворогам!», «Захід і схід, разом навік!», «Одна держава! Один народ!», «Кому належить Україна? Українцям! Кому належить Донбас? Україні!».
Завершилося неофіційне святкування Дня Соборності символічним єднанням берегів донецької річки Кальміус — донеччани взялися за руки, утворюючи живий ланцюг.
moyagazeta.com
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.