(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Які тортури застосовує міліція: розповідає екс-керівник Служби безпеки МВС

  • 11 липня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 418
  • Автор: admin
  • 0
Міліція в Україні сьогодні працює за прикладом НКВД, застосовуючи ті ж самі тортури. Тому всі, хто працював в органах МВС більше року, мають бути звільнені, переконаний колишній заступник начальника Служби внутрішньої безпеки МВС України Юрій Мартиненко. Він детально розповів про деякі методи міліційних катувань. За його словами, міліція зараз опинилася у жахливому фінансовому стані, і саме через це, а також через небажання витрачати час і зусилля на розкриття злочинів, широко застосовуються тортури.
«Беруть відрізок металевої труби. Якщо ви будете у кабінеті співробітників міліції, то така непримітна на перший погляд труба стоїть у кабінеті майже кожного оперуповноваженого… Цю трубу кладуть поміж двома столами, а потім зачіплюють цю трубу позаду чоловіка і підвішують його на цю трубу. На чоловіка надягають протигаз і перекривають дихання. Руки також скручені кайданками, людина знаходиться у лежачому положенні і у неї просто наступає механічна асфікція», — описав знущання Мартиненко.
Інший популярний метод — катування електричним струмом за допомогою польового телефону.
«Зв’язують чоловіка, підключають до нього електроди, як правило, в районі вух або паху і починають накручувати телефон, який заряджається. Потім натискають кнопку і людина отримує страшний удар електричним струмом», — розповідає колишній заступник начальника Служби внутрішньої безпеки МВС.
«На жаль, у нашої міліції немає нічого — ні знань, ні досвіду, ні бажання, щоб розкривати ці злочини. І матеріально-технічних можливостей також немає», — робить висновок про причини міліційної жорстокості Мартиненко. Тому, за його словами, слід звільнити всіх старих співробітників міліції і набрати молодих, як у Грузії, скоротивши при цьому їх чисельність. Тільки так можна подолати корупцію, у якій погрузли і чиновники, і правоохоронці у нашій країні.
Нагадаємо, що нещодавно керівник МВС В. Захарченко поділився дивною статистикою: «Якщо подивитися статистику за період з 2005 по 2010 роки, то можна сказати, що 100 % були звільнені з міліції». Тому він вважає, що потрібно не міняти міліціонерів, а покращувати їм умови праці.
Варто нагадати, що 27 червня жительку смт. Врадіївка Миколаївської області жорстоко побили та зґвалтували офіцери міліції: старший лейтенант Євгеній Дрижак (хрещеник начальника Миколаївського обласного управління міліції) та лейтенант Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва).

www.depo.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.