(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Участь Тимошенко у виборах — найстрашніший сон Януковича

  • 21 серпня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 457
  • Автор: admin
  • 0

Лідера опозиції чекає неминучий вихід на волю та повернення до влади

На думку експертів, Юлія Тимошенко, попри ув’язнення, зберегла вагомий  авторитет у суспільстві, в опозиції, в Європі та грає одну з головних ролей в українській політиці. Вона — і головний гравець  на президентських виборах 2015 року, незалежно від того, хто буде балотуватися: вона сама або кандидат, якого вирішить підтримати Юлія Володимирівна.

«Основний кандидат від опозиції на президентських виборах»

Валерій Чалий,  заступник гендиректора Центру Разумкова: «Юлія Тимошенко залишається як ключовим фактором внутрішньої політики України, так і рушієм європейської інтеграції. Абсолютно зрозуміло, що вона є лідером опозиції, навіть знаходячись за ґратами. Число її  прихильників, так званий «ядерний електорат», залишається стабільним. Вона — постійний  учасник внутрішньополітичних дискусій.
У сьогоднішній політичній ситуації видно, що Юлія Тимошенко залишається основним та ефективним кандидатом от опозиції на президентських виборах. «Фактор Тимошенко» ще довго буде грати ключову роль у внутрішній політиці України та реалізації наших європейських устремлінь.
Що стосується можливого балотування Юлії Тимошенко у 2015 році, то я вважаю, що, найперше, їй потрібно вийти з-за ґрат. Я прихильник тієї групи юристів, які говорять, що звільнення Юлії Тимошенко через хворобу діючим законодавством не заборонено. Юридично це закріплено у ч.2 ст.84 Кримінально-процесуального кодексу. Для цього не потрібно навіть рішення президента, але вочевидь без політичної волі президента Януковича буде важко досягти цього рішення».

Її авторитет лікарняно-тюремним стінам не підвладний

Сергій  Таран, політолог, директор Міжнародного інституту демократії: «Юлія Тимошенко залишається одним із найвпливовіших лідерів опозиції. Авжеж, фізичні можливості Тимошенко приймати участь у політичному житті обмежені, але її авторитет у європейській та опозиційній середі лікарняно-тюремним стінам не підвладний.
Де-факто Юлія Тимошенко залишилась в політиці на одній з головних ролей. Немає жодного європейського політика, котрий так або інакше не згадував Тимошенко у позитивному ключі. Про українську політику я не кажу: її ім"я постійно на слуху.  

Політв’язень номер один у світі

Тарас Березовець, політтехнолог, директор компанії Berta Communications: «За той час, поки Юлія Тимошенко знаходиться за ґратами — а це 2 роки, — вона те тільки не розтратила лідерський потенціал, а й змогла задавати порядок денний. Значною мірою під її впливом відбувалися події у ВР, зокрема успішні дії опозиції  у відношенні персонального голосування. Вочевидь, у Януковича були плани нейтралізувати Тимошенко як основного політичного опонента. Але вони не реалізувались. Юлія Тимошенко змогла знайти спосіб прориву інформаційної блокади.
Ми бачимо, що лідери найбільших країн, за виключенням сумнівних диктатур, приїжджаючи до України відвідують два місця — адміністрацію  Президента та Качанівську колонію. Фактично, Юлія Тимошенко змогла стати таким лідером опозиції, яким свого часу став Нельсон Мандела. Це порівняння не є перебільшенням, сьогодні їй немає рівних. Свого часу вона входила у топ-5 найвпливовіших жінок світу, сьогодні вона єдиний опозиціонер високого рівня, який сидить за ґратами.. Тому Юлія Тимошенко може претендувати на славу політичного в’язня номер один у світі. На жаль, у сьогоднішній ситуації перспективи залежать не від самої Тимошенко.  Тим не менш, ми знаємо, що чинна Конституція дозволяє балотуватись на пост президента у тих умовах, у яких знаходиться Тимошенко. Вона може вести виборчу кампанію з-за ґрат. До речі, як ми пам’ятаємо, Нельсон Мандела також розпочав свою кампанію, знаходячись у застінках південноафриканського режиму апартеїду»ї.

Конституція не забороняє їй брати участь у президентських виборах

Ігор Жданов, президент аналітичного центру «Відкрита політика»: «Два роки лідер української опозиції Юлія Тимошенко знаходиться за ґратами… Тимошенко залишається лідером опозиції. За своїм авторитетом та впливовості вона — один із найсильніших гравців як у опозиції, так і в українському політикумі в цілому.  Конституція не забороняє їй брати участь у президентських виборах»

«Духовний лідер, людина-легенда, надія нації»  

Денис Богуш, політтехнолог:  «Юлія Тимошенко поступово стає духовним лідером. Вона вже не просто людина, а людина-легенда, надія нації. Чи зміг Янукович її нейтралізувати? Залежно що брати до уваги. Якщо врахувати загрозливі проблеми із здоров ям, які потребують негайного лікування — мабуть так, кажу це як людина з медичною освітою. Чи зламано її морально та психологічно — переконаний, ні! Її ймовірна участь  в президентських виборах 2015 року — найстрашніший сон Януковича».

За матеріалами видання «Високий замок»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.