(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини Бориспільщини

  • 14 листопад 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 742
  • Автор: admin
  • 0

Виставка творчих робіт Валентина Ваховського

8 листопада 2013 р. у Бориспільському державному історичному музеї відбулося відкриття виставки творчих робіт Валентина Ваховського. Це вже третя персональна виставка архітектора за освітою, художника за покликанням, справжнього патріота рідного міста, що відбувається у нашому музеї (а загалом — п’ята).
На відкриття виставки завітали начальник управління культури, сім’ї, молоді та спорту Наталія Погребна, депутати міської ради Павло Ляшенко та Борис Шапіро, заступник начальника Світлана Костюченко та інші працівники управління містобудування та архітектури, представники управління освіти і науки міської ради, друзі, колеги та знайомі художника, представники ЗМІ. Наталія Погребна привітала його від імені міської влади та вручила Подяку міського голови. До вітань долучилися також інші гості.
На виставці, яка триватиме до 8 грудня, представлено близько 30 робіт, серед яких — пейзажі та портрети, а також — малюнки його семирічної внучки Тані.

boryspilmuseum.info

Міліційна хроніка

7 листопада на вулиці Тельмана у Борисполі на стоянці, яка охороняється, загорівся автомобіль «Фольксваген-Пасат». Причини пожежі встановлюються, правоохоронці не відкидають версію підпалу.

8 листопада, під час відпрацювання оперативної інформації у Рогозові, у будинку на вулиці Леніна було виявлено поліетиленовий пакет із зеленою речовиною рослинного походження вагою близько 5 грамів. Зі слів власника помешкання, це конопля для власного вживання.

10 лютого в пологовому відділенні Бориспільської ЦРЛ мати відмовилася від новонародженої дитини.

Цього ж дня старшим дільничним інспектором міліції Валерієм Алексєєвим спільно з працівниками сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Бориспільського міськвідділу міліції під час огляду квартири на вулиці Герасименка у селі Старе було виявлено та вилучено 15 грамів речовини рослинного походження зеленого кольору. Зі слів господаря, це конопля для власного вживання.

11 листопада до міліції звернулася працівник офісу Бориспільської міської організації «Партії реґіонів» про те, що невідомі особи зафарбували фарбою слова «Партія реґіонів» на табличці з написом «Громадська приймальня Партії реґіонів». 

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.