(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільською міжрайпрокуратурою відреаґовано на незаконні дії органів внутрішніх справ

  • 30 січня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 542
  • Автор: admin
  • 0

Бориспільською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку в органах внутрішніх справ щодо додержання вимог кодексу України про адміністративні правопорушення та винесених постанов про встановлення адміністративного нагляду за дрібне хуліганство, а також про розпивання пива, алкогольних, слабкоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появи у громадських місцях осіб у нетверезому вигляді.
У результаті проведеної перевірки встановлені порушення вимог чинного законодавства, що полягають в наступному.

Органами внутрішніх справ складено та направлено до суду 2 протоколи про встановлення адміністративного нагляду щодо громадянина тоді, як останній на той час перебував на стаціонарному лікуванні у Києві. Згідно з вимогами ст. 9 КУпАП, адміністративним правопорушенням визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність. Статтею 7 КУпАП визначено, що ніхто не може бути підданий заходу впливу у зв’язку з адміністративним правопорушенням інакше, як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження у справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого дотримання законності. Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їхньої компетенції, у точній відповідності із законом.
Таким чином, працівниками органами внутрішніх справ при складанні вищевказаних адміністративних протоколів зазначено недостовірні дані та факти, які не відповідають дійсності, що суперечить вимогам Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зазначені порушення стали можливими внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків працівниками органів внутрішніх справ та відсутністю належного контролю за виконанням посадових обов’язків підлеглих працівників з боку керівництва міськвідділу.
Бориспільською міжрайонною прокуратурою відреаґовано на цей факт та внесено подання до Бориспільського МВ ГУ МВС України про усунення порушень чинного законодавства та притягнення до відповідальності винних у вчиненні вказаних порушень посадових осіб.

Микола УЛЬМЕР,
бориспільський міжрайонний прокурор

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.