(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Обираймо молодих, розумних і вірних народу!

  • 09 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 162
  • Автор: admin
  • 0

Шановні мешканці Бориспільщини!

У колишніх влад було прийнято розсилати звернення перед виборами та запрошувати голосувати за «народних обранців»! Пробачте нам,  що ми скористалися таким же способом, але в нас немає зараз ані часу, ані можливості розмірковувати про етику!
Мусимо звернутися до кожного!
Сьогодні, коли наша перемога, як ніколи, близька, коли залишився крок до здійснення мрії наших прадідів про Вільну Країну, на своїй Богом даній землі, знову, як колись, на заваді став зовнішній ворог, який зазіхає на нашу свободу!
На мзаваді став лютий ворог, який до того ж спирається на своїх прибічників —зрадників всередині Країни! Він використовує їхні прагнення й надалі бути обраною кастою, і далі красти, вбивати, ґвалтувати, керуючись правилом «нам із кумом все — іншим закон». Подивіться на цих «птахів», які розлетілися з «гнізда», збудованого попередніми «владами», з «сімейного гнізда» Януковича, яке ми разом із вами розтрощили взимку. Подивиться, як швидко вони перефарбувалися та змінили свій імідж! З якою турботою та теплотою в голосі вони розповідають про свої плани нашого порятунку! При тому вони викидають мільйони на зовнішню рекламу! Зрозуміло, вони планують повернути ці гроші!!!  
Насправді вони турбуються тільки про себе, свій бізнес, своїх прокурорів, суддів, чиновників «по життю» та іншу обслугу… Вони розраховують приспати нас, сподіваються, що ми забули, хто вони та звідки! Але дарма!
Прийшов наш час! Ми маємо провести свою люстрацію! Народну!!!
Жоден заплямований кумівством, участю в бізнесових скандалах, співпрацею з репресивним апаратом, жоден колишній прокурор, КДБіст, партапаратник, «комсомолець» не має пройти в Раду! «Професійні, дво- і триразові нардепи мають «відпочити»!Ми не радимо, кого обирати! Право голосу — це ваше право! Але ми закликаємо обирати тих, хто «не має досвіду» співпраці з колишніми антинародними владами!
Якось у Вацлава Гавела запитали: «Навіщо Ви проводите люстрацію і даєте недосвідченим владу в руки — вони ж нічого не вміють?» Він відповів: «Краще 1 рік помилок, ніж 5 років саботажу»!
Обираймо молодих, розумних, хай «недосвідчених», але вірних народу, які відстоюватимуть наші, народні інтереси, які будуть захищати Державу !
Слава Україні, Слава Нації!

Громадське об’єднання «Бориспільська Січ»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.