(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: «Угоди з російським агресором нічого не варті»

  • 24 квітня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 279
  • Автор: admin
  • 0
Путін трактує Женевську угоду як міжнародне визнання свого права на брутальне порушення суверенітету України і готується до розширення своєї військової спецоперації на українській території. Про це заявив лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода», кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок, перебуваючи з візитом у Рівненській області 22 квітня 2014 року. Так, цього дня очільник українських націоналістів зустрівся з громадами Острога та Дубна.

Спілкуючись із жителями Рівненщини, Олег Тягнибок наголосив, що п’ять днів після підписання так званої Женевської угоди щодо деескалації конфлікту в Україні за підсумками чотиристоронніх міжнародних переговорів від 17 квітня показали, що Путін не збирається робити і найменшого кроку на виконання цих домовленостей. Як завжди, угоди з Росією не варті навіть паперу, на якому вони написані.
«Москва не зробила нічого для роззброєння сепаратистів, звільнення захоплених державних установ та виведення своїх диверсантів з української території, хоча це передбачають положення Женевської угоди. Навпаки, мають місце протилежні процеси: продовжуються збройні захоплення приміщень органів влади, збільшується кількість російських диверсантів і озброєних сепаратистів, відбувається масове порушення прав і насильство щодо громадян за політичними, релігійними та національними ознаками, створюються нові антиконституційні органи влади», — зауважив політик.
Голова ВО «Свобода» висловив застереження на адресу ЕС та США від того, щоби вони не стали співучасниками нової Мюнхенської змови — чергової капітуляції Заходу перед російським агресором, який уже не вперше порушує міжнародне право. За словами націоналіста, 2008 року Путіну дозволили привласнити частину Грузії, зараз на черзі — Україна, далі будуть инші країни.
«Якщо США та ЕС насправді хочуть зупинити російський реваншизм, то потрібні не посередницькі угоди та місії ОБСЕ, а нові, більш жорсткі міжнародні санкції проти путінського режиму та пряма військово-технічна допомога Україні», — заявив Олег Тягнибок.
Водночас кандидат на пост Президента зазначив, що ситуація з ігноруванням Росією Женевських домовленостей має також стати уроком для української влади.
«Будь-які міжнародні угоди нічого не варті, якщо Україна не буде готова забезпечити їхнього дотримання. Тому зараз влада не може пасивно спостерігати, а має рішуче діяти на виконання Женевської угоди, використовуючи усі політичні та силові засоби.
Україні не потрібно жодного міжнародного мандату для нейтралізації путінських диверсантів та відновлення конституційного ладу на своїй території. Антитерористичну операцію має бути продовжено і доведено до перемоги», — підсумував лідер «Свободи».

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.