(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: «Бюджетні видатки на українське військо мають бути збільшені щонайменше утричі»

  • 24 квітня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 254
  • Автор: admin
  • 0
19 квітня 2014 року Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода», кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок провів зустрічі з громадами Сміли та Звенигородки, що на Черкащині. Нині також триває зустріч із жителями Умані. Під час заходів лідер українських націоналістів представив свою виборчу програму та відповів на запитання жителів Черкащини.

У краю Тараса Шевченка громадян переважно турбує питання обороноздатности України. Люди цікавляться, яких заходів вжила влада задля захисту країни від зовнішньої агресії та що необхідно робити надалі, аби максимально посилити українське військо. Кандидат на пост Президента Олег Тягнибок розповів про заходи парламенту для посилення українського війська та підкреслив, що «Свобода» вважає, що питання збільшення бюджетного фінансування розвитку Збройних сил — це майбутнє незалежної України.
«Народ, який не годує свою армію, годуватиме армію окупанта. В умовах протистояння російській агресії бюджетні видатки на українську армії мають бути збільшені щонайменше утричі і становити 5% від ВВП України. Впродовж років правління проросійського режиму Януковича українську армію цілеспрямовано руйнували, недофінансовуючи військо навіть на половину від фактичних потреб. Тому нині необхідно вживати достатньо рішучих дій, і недавнє збільшення бюджету Міністерства оборони на 6,8 мільярдів гривень є тільки першим кроком у цьому напрямку», — розповів Олег Тягнибок.
Парламентар повідомив, що сьогодні на забезпечення одного військовослужбовця Україна витрачає приблизно в сім разів менше, ніж держава-агресор Росія, та у п’ять разів менше, ніж сусідня Польща. «Маємо змінювати це співвідношення на користь України. Належне фінансування Збройних сил є передумовою не тільки реформування та модернізації озброєння армії, розвитку українського військово-промислового комплексу, а й відновленням престижности військової служби в Україні. Наші військові мають отримати гідну зарплату та забезпечення житлом шляхом надання державою пільгових кредитів на його придбання.
Нині ми ще маємо боєздатні підрозділи Збройних сил, і саме вони стоять на шляху повномасштабного вторгнення російських окупантів. Як показали події останніх місяців, зухвале загарбання Росією Кримського півострова, існуючі міжнародні договори та гарантії безпеки для України нічого не варті. Тільки сильна національна армія дозволить нам захистити свою незалежність та повернути окупований Крим», — констатував Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.