(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільську районну держадміністрацію очолив наш земляк

  • 24 квітня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 355
  • Автор: admin
  • 0
В. о. Президента України, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов 18 квітня призначив на посаду голови Бориспільської райдержадміністрації «свободівця» Віталія Гордієнка.

Довідка

Народився Віталій Миколайович Гордієнко на Житомирщині 27 червня 1969 р. Закінчив 8-річну школу, Житомирський сільськогосподарський технікум. Працював агрономом у колгоспі. Два роки служив в армії. Закінчив Національний аграрний університет у Києві за спеціальністю «агрохімік-ґрунтознавець». Працював у ТОВ «Біотех» (село Глибоке Бориспільського району) агрономом. З 1999 року — заступник директора сільськогосподарського ПП «Паларіс» (Глибоцька сільська рада).
З 2010 р. — член Бориспільської районної партійної організації ВО «Свобода». З 2012 — член комітету Київської обласної організації вказаної партії. Мешкає з родиною у с. Городище на Бориспільщині. Виховує трьох синів. Дружина — підприємець.
Найбільше цінує у людях чесність і патріотизм.

Першочергові завдання

«Сьогодні в Україні надзвичайно складна зовнішня політична ситуація, а внутрішньо-економічна ситуація просто катастрофічна. Тому плани найближчого часу складати досить непросто, робити заяви й обіцяти людям про швидкі успіхи — це буде дуже невиважено, — розповів Віталій Гордієнко. — Я завжди думав, що таку посаду повинна обіймати чесна і добросовісна людина. Окрім того, я завжди розумів, що будь-хто, приходячи у державну структуру, починає багато обіцяти про допомогу, підтримку... Найкраща допомога — це не заважати і створювати комфортні умови для повсякденного життя і трудової реалізації кожної людини. Якщо забезпечити цей комфорт людям, вони забезпечать і зроблять усе самі. Система повинна працювати незалежно від того, хто прийшов на керівну посаду. Система повинна забезпечити підвищення комфортного проживання на свіоїй території усієї громади. Ще для мене дуже важливо, щоб усі питання, які виникають на території місцевих громад, були вирішені з їхньої згоди. Жодне важливе питання (проведення будь-яких робіт чи відкриття підприємства) не повинно вирішуватися без відома громади. Адже людям жити на цій землі.
Якщо мені вдасться покращити ситуацію у Бориспільському районі хоча б морально і люди відчують, що до них ставляться, як до людей, а не просто використовують їх, — це вже буде великий здобуток... Потрібно змінити систему чиновників, які мають служити людям, створювати їм умови для життя і роботи, зважати на їхні потреби.»
Віталій Миколайович вирішив більше дізнатися про проблеми сільських громад під час виїзних прийомів, які незабаром планує здійснити по селах району.
Новий голова РДА висловив впевненість, що найближчим часом економічна і політична ситуація зміниться на краще, а місцеві громади матимуть більше повноважень, більше впливатимуть на процеси у суспільстві, на владу, яка має виконувати волю народу. «Ми сьогодні розуміємо, що система потребує термінових змін, — наголосив він. — Адже у посадові обов’язки людини, яка приходить на роботу у державну структуру входить те, з чим вона мала би боротися — з тиском на підприємництво, застосуванням різних методів впливу... Сподіваюся, що позитивні зміни в державі стосуватимуться і судової системи, і правоохоронних органів. Сподіваюся, що на них матиме вплив громада.»
Віталій Гордієнко підтримує думку вищого керівництва держави про скорочення чиновницького апарату.

Лариса ГРОМАДСЬКА.

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.