(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: «Голосування в парламенті мають бути спрямовані на збереження життя кожного українця»

  • 05 вересня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 290
  • Автор: admin
  • 0
«Війна Москви з Україною була споконвіків: царська, сталінська, лєнінська, брежнєвська, єльцинська чи теперішня путінська Росія — завжди прагнули війни. Україну сприймали як сировинний придаток, українців — як рабів-кріпаків. «Свобода» завжди наголошувала, що треба бути готовими до протистояння з Москвою. Нас не слухали, і сьогодні це протистояння сягнуло неймовірних обертів. Нині ми говоримо до українського суспільства, що для нас найважливіше — зберегти життя українців. І наші голосування в парламенті мають бути спрямовані тільки на те, щоби вберегти життя кожного українця». Про це 2 вересня 2014 року заявив під час виступу в парламенті лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.
Очільник націоналістів зазначив: зараз вже пішла статистика, а не повідомлення про окремі вбивства людей, і причиною цього є те, що парламентарі не ухвалили найважливіших законів — про запровадження воєнного стану, про очищення влади, про проведення виборів за відкритими списками.
«Воєнний стан — це найближчий шлях до миру, і ми чекаємо від Президента цього подання. Парламент не ухвалив закон про люстрацію — очищення влади: в нас є багато генералів, які працюють на Москву, родичі яких працюють на Москву і здають наших людей; тому українців вбивають на нашій же території. Також, на жаль, у парламенті не ухвалили закон про вибори за відкритими пропорційними списками. Ми ще у вересні маємо час виправити цю ситуацію», — підкреслив Олег Тягнибок.
Парламентар закликав нині брати приклад з УПА — армії, де цінували життя кожного вояка. «Берімо приклад з Української повстанської армії — армії нескорених, бо саме в цій армії цінувалося життя кожного вояка і за кожну смерть відповідав командир, а в нас нині цього немає. 14 жовтня, коли ми будемо святкувати день створення УПА, має бути днем нашої перемоги. В парламенті ми повинні нарешті проголосувати за визнання вояків УПА борцями за незалежність України, бо це є символи, які допоможуть перемогти московського ворога — ненажерливого кривавого Путіна!» — наголосив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.