(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Була Радянською, стала — Героїв Небесної Сотні

  • 12 вересня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 298
  • Автор: admin
  • 0
Досить революційним, як для Борисполя, стало прийняття міською радою рішення про перейменування у Борисполі вулиці Радянська на вулицю Героїв Небесної сотні. Депутатів спонукав до цього нещодавно встановлений на цій вулиці пам’ятник Героям Небесної сотні. Звісно, такий пам’ятник морально не міг стояти на вулиці, яка носила окупаційну назву. Тож після деяких обговорень депутати таки дійшли згоди щодо перейменування  вказаної вулиці і щодо присвоєння однойменної назви площі, де встановили пам’ятник героям-майданівцям.

У проекті рішення про перейменування вулиці Радянська, зокрема, зазначалося:
«Відповідно до пункту 1 статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Указу Президента України від 21.07.2014 № 608/2014 «Про відзначення 23-ї річниці незалежності України»,  взявши до уваги рекомендації топонімічної комісії при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради (протокол від 20.08.2014 № 2), з метою вшанування пам’яті загиблих учасників масових акцій громадського протесту в місті Києві та враховуючи пропозиції постійних комісій міської ради з питань транспорту, зв’язку та комунікацій, з питань промисловості, будівництва, архітектури та інвестиційної діяльності, з питань планування бюджету, економічної реформи та з питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації міська рада ВИРІШИЛА:
1. Перейменувати вулицю Радянська на вулицю Героїв Небесної Сотні у місті Борисполі.
2. Зміну картографічних матеріалів і реєстраційних документів на об’єкти нерухомого майна підприємствам, установам і організаціям, що знаходяться на цій вулиці, а також мешканцям, які проживають на цій вулиці, провести згідно з чинним законодавством України та за необхідністю.
3. Фінансування витрат, пов’язаних із заміною покажчиків вулиці здійснити за рахунок коштів міського бюджету.
4. Управлінню містобудування та архітектури міської ради:
4.1. Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2008 № 5300-45-V «Про затвердження переліку вулиць та провулків».
4.2. Надати інформацію до державного підприємства «Інформаційний центр міністерства юстиції України».
5. Комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» здійснити заходи щодо монтажу покажчиків назви вулиці Героїв Небесної Сотні.
6. У 10-денний термін з дня прийняття цього рішення відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету міської ради проінформувати громадськість щодо перейменування вулиці через засоби масової інформації та офіційний веб-сайт Бориспільської міської ради.
7. Контроль за виконанням цього рішення покладається на постійну комісію міської ради з питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації.»
Варто нагадати, що Бориспільській міській раді попереднього скликання свого часу не вдалося повернути вулиці Короленка її історичну назву через відсутність згоди на це у її мешканців. З того часу до перейменувань міських вулиць органи місцевого самоврядування не поверталися.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.