Дивитися газету в режимі "онлайн"
Детальніше →
Росія завжди намагалася поставити український народ у залежність, у тому числі й енергетичну.
Детальніше →
У ЗСУ набирали з 22 липня впродовж 45 днів. Третій етап мобілізації до лав Збройних сил України завершився. Про це на брифінгу повідомив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.
Детальніше →
Досить революційним, як для Борисполя, стало прийняття міською радою рішення про перейменування у Борисполі вулиці Радянська на вулицю Героїв Небесної сотні. Депутатів спонукав до цього нещодавно встановлений на цій вулиці пам’ятник Героям Небесної сотні. Звісно, такий пам’ятник морально не міг стояти на вулиці, яка носила окупаційну назву. Тож після деяких обговорень депутати таки дійшли згоди щодо перейменування вказаної вулиці і щодо присвоєння однойменної назви площі, де встановили пам’ятник героям-майданівцям.
Детальніше →
У Болехові поблизу музею Наталії Кобринської відкрили пам’ятник Січовому Стрільцю, художнику, скульптору та поету Михайлові Гаврилку.
Детальніше →
У рамках туристичної програми «Шляхами славних синів України», що діє при районному управлінні освіти, вчителі шкіл Бориспільщини побували на батьківщині видатного вченого-енциклопедиста, сподвижника національної культури Михайла Олександровича Максимовича.
Детальніше →
Місцем проживання фізичної особи визначається житловий будинок, квартира, інше помешкання, де вона постійно або переважно проживає. Але що робити, якщо особа пропадає, її місце перебування невідоме, розшуки її не дають позитивних результатів?
Детальніше →
Громадський діяч, рідновір, бандурист, педагог Василь Живосил Лютий народився на Черкащині — землі, яка подарувала українцям великого Тараса. Навчався у Київському університеті ім. М. Драгоманова, закінчив Сумський університет ім. Макаренка (мистецький факультет). Має дві наукові роботи: про виховання дітей засобами фольклору і про походження української бандури. Живосил захоплюється містикою, володіє неабиякою інтуїцією. Має радикальні націоналістичні погляди. Як сам говорить, перебуває у постійному пошуку.Його пісня «Меч Арея» стала для багатьох українців справжньою молитвою, особливо під час подій на Майдані. Загалом, Живосил написав понад 300 пісень на власні тексти, а також на поезії Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Мелетія Смотрицького, Маркіяна Шашкевича, Юрія Федьковича, Павла Грабовського.
Детальніше →
Битва під Оршею відбулася 8 вересня 1514 року між 30-тисячним військом під командуванням князя Костянтина Івановича Острозького, на той час Гетьмана Великого князівства Литовського, Руського, Жемайтійського і Королівства Польского, та 80-тисячним московським військом на чолі з воєводою Іваном Челядніним. Московське князівство вело війну проти Литовсько-Польского союзу. Перша сутичка з передовими московськими полками відбулась 27 серпня за річкою Березиною, де московські війська були змушені відступити. Основна битва відбулася під містом Орша (Білорусь), де війська Московії зазнали поразки. Після поразки вони відступили до Смоленська.
Детальніше →
поет, прозаїк, драматург, публіцист, перекладач, видавець, громадський діяч
Детальніше →
-
На сторінку:Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)