(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Щаслива родина — успішна країна»

  • 12 березня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 308
  • Автор: admin
  • 0
10 березня у Бориспільському державному історичному музеї відбулося засідання творчої вітальні «Суцвіття». Темою зібрання було значення родини в українській традиційній культурі. Ініціатором і ведучою заходу виступила Людмила Косинська — одна з найактивніших членів вітальні «Суцвіття».
 
У вступному слові директор музею Наталія Йова зауважила, що у Борисполі є чимало родин, які піклуються не лише про побутові потреби, а й мають духовне прагнення до єднання, самовдосконалення, творчої праці. Також вона запропоновувала вшанувати хвилиною мовчання засновницю творчої вітальні «Суцвіття» Валентину Миколаївну Сайко (Мізьову), чотири роки по смерті якої минає цими днями.
Почесними гостями засідання була родина Чекулаїв. Голова родини — Володимир Чекулай, директор творчої майстерні «ПЕПСА», художник, філософ, меценат — розповів про свій життєвий шлях, родинні традиції, поділився філософськими роздумами, виконав кілька пісень під гітару. Дружина — Ольга Василівна — займається вишивкою та в’язанням, у всьому підтримує свого чоловіка. Син Євген вже багато років грає у місцевому театрі «Березіль», має активну громадянську позицію. Продовжують сімейні традиції і внуки.
Зі словами вдячності за активну громадську діяльність та чуйність, до Володимира Чекулая та його родини звернулися заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Пасенко та начальник управління культури, молоді та спорту міської ради Наталія Погребна.
Давній друг родини — викладач Бориспільської музичної школи Ольга Дроздова зі своїми вихованками виконали українські народні композиції — «Коломийку» та «Бориспільську польку». З побажаннями добра та миру подарувала свій оберіг родині майстриня Валентина Білокінь. 
boryspilmuseum.info
Фото В. Шапошнікова
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.