22 січня відзначаємо подвійне свято: 95–ту річницю прийняття Українською Центральною Радою Четвертого універсалу і 94-ту річницю проголошення Акту обєднання Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Впродовж багатьох десятиріч ці події відзначалися тільки патріотичною громадськістю. Починаючи з 1999 року друга з них, більш значуща, відзначається на державному рівні як День Соборності України.
Детальніше →
Напередодні Нового року у нашому місті відбулася, окрім інших, ще одна приємна подія. У Бориспільському Державному історичному музеї розпочав свою роботу Етнічний клуб «Передзвін», організаторами та ідейними натхненниками якого є директор музею Наталія Вікторівна Йова та керівник клубу, старший науковий працівник музею Ганна Михайлівна Кобзар. Тож спочатку директор музею і взяла вступне слово, розповівши про Етноклуб,
висвітливши його призначення. А потім...
Детальніше →
Згідно з чинним законодавством, кожен громадянин України має право на безкоштовне виділення земельної ділянки. Приватизація ділянок, які вже перебувають у користуванні громадянина (під приватним будинком, дачним будинком, гаражем тощо), й одержання земельних ділянок із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації — різні речі.
Детальніше →
Статтею 331 ЦК України встановлено, що право власності на нову річ, яка виготовлена (створена) особою, набувається нею, якщо інше не встановлено договором або законом.
Право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна).
Якщо договором або законом передбачено прийняття нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з моменту його прийняття до експлуатації.
Якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.
Переробкою є використання однієї речі (матеріалу), в результаті чого створюється нова річ (частина перша статті 332 ЦК України).
Детальніше →
Читаючи листи незабутнього Олеся Гончара, звернув увагу на один з них від 4 травня 1947 р. до російського письменника М. Алексєєва, особливо на такі рядки: «Передайте Василю Швецю привіт від мене і вилайте за мене, чому він нічого не друкує. Його «Добрий ранок, Україно» я торік всю зиму читав і перечитував». Так прозаїк фронтового гарту Олесь Гончар розпізнав поета-фронтовика Василя Швеця.
Детальніше → Головний акціонер групи «Приват», у яку входить авіакомпанія «Аеросвіт», Ігор Коломойський пообіцяв обвалити український фінансовий ринок у випадку рейдерських атак влади на його бізнес.
Детальніше →
Протягом першої сесії Верховної Ради України 7-го скликання фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» здійснила низку заходів, спрямованих на виконання програмових засад об’єднання та встановлення в державі соціальної та національної справедливості. Зокрема «свободівці» спрямували свою роботу на захист соціальних, національних, економічних прав українців; усунення корупції в державі та на дотримання законності у найвищому законодавчому органі українського народу.
Детальніше →
До 1 травня 2013 року триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2012 році. Саме про це була розмова журналіста газети »Ринок.Бориспіль.» із заступником начальника Бориспільської ОДПІ Київської області ДПС Луговським Володимиром Геннадійовичем,
який відповів на запитання:
Детальніше → -
На сторінку:Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)