Тут завжди людно. Сюди звертаються багато людей із захворюванням центральної та периферійної нервових систем — хто з інсультом, а хто з порушеннями роботи хребтових хрящів та ін. Корпус хоч і тісненький, як для Бориспільщини, — всього 55 ліжкомісць, але тут намагаються зарадити всім. Лише у понеділок 12 березня на стаціонарне лікування було прийнято 23 хворих!
Детальніше →
Народна мудрість стверджує, що підвалини світогляду кожної людини закладаються ще в ранньому дитинстві. Усе те, що дитина, пізнаючи світ, бачить, чує, що і як переживає, не проходить безслідно для її розуму і почуттів, бо залишає глибокий слід у пам’яті і психіці. Сказане стосується і нашого ставлення до Батьківщини, до її духовних святинь.
Детальніше →
Про запровадження плати за відвідання туалету, розміщеного у будівлі, на якій височіють літери «Фокстрот» та Державний прапор України, «Ринок…» у попередніх числах уже інформував своїх читачів. Нині ж ця тема має своє продовження.
Детальніше →
6 березня до музею Івана Гончара злетілися «жайворонки» (переважно 65–70-літнього віку) з різних куточків України, аби відсвяткувати півстолітній ювілей міжвузівського хору. На урочистостях був і наш земляк, мешканець Борисполя Леонід Кошман. Цікаво, саме Леонід Іванович, який близько 20 років працював викладачем у Бориспільській музичній школі по класу бандури, під час перебування у хорі «Жайворонок» часто співав у тріо разом з братами, відомими кобзарями Василем і Миколою Литвинами.
Детальніше →
Наші славні Предки ще до прийняття християнства Великдень святкували у першу неділю після Весняного рівнодення, коли день справді ставав більшим за ніч — великим, що означало перемогу весняного світла й тепла над темрявою й зимовим холодом. А передував Великодню передвеликодній тиждень.
Детальніше →
Національно-визвольний рух під проводом Кармалюка спростовує тезу про інертність українських селян після гайдамаччини
Детальніше →
На 16-й сесії Київської обласної ради, що відбулася 6 березня, голова Київської обласної організації ВО «Свобода» депутат Святослав Ханенко повідомив, що 21 лютого 2012 року отримав письмове звернення жителя смт. Бородянка Київської області Миколи Маренича. У звернені йшлося про загрозу його фізичній безпеці. «Я тебе розітру». Так голова Київської ОДА «регіонал» Анатолій Присяжнюк погрожував жителю смт. Бородянка.
Детальніше →
Мало кому відомо, що шанований літературний класик Володимир Сосюра у молодості відзначався контрреволюційними заморочками. Народившись 1898 року, він фізично не встиг взяти участі у Першій світовій. Зате у громадянську відзначився за повною програмою. Не було прокомуністичних політичних сил, проти яких би він не виступав зі зброєю в руках. Власне, більшість таких фактів Сосюра і не приховував за радянської влади. Зокрема, в автобіографічній повісті «Третя рота», яка вперше була опублікована у 1988 році, він досить детально оповідає про свої пригоди.
Детальніше →
-
На сторінку:Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)